Polazna | Opština Svilajnac | Sport | Gradske ulične trke ponovo posle 10 godina

Gradske ulične trke ponovo posle 10 godina

Gradske ulične trke ponovo posle 10 godina

Na dan 8. oktobra 2010. godine održane su gradske ulične trke u Svilajncu u čast pobede nad fašizmom i oslobođenja Svilajnca.

U trkama su učestvovali učenici osnovnih i srednjih škola iz Svilajnca, kao i svi zainteresovani građani. Pokrovitelji događaja su bili SO i Sportski savez Svilajnaca. Trke je promovisao Dragan Zdravković, nekadašnji evropski šampion u dvoranskom trčanju.

 

Niži razredi (I – IV)

I Razred

Dečaci

Devojčice

1.

Nemanja Novičić
- „V. Karađorđe“ (Kušiljevo)

1.

Isidora Grujić
- „B. Radičević“ (Subotica)

2.

Dušan Ikanović 1/2
- „J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

2.

Željana Pojužina 1/4
– „J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

3.

Miljan Ilić 1/1
- „J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

3.

Đurđina Račić 1/2
– „J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

II Razred

Dečaci

Devojčice

1.

Andrija Milošević 2/2
- „J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

1.

Anastasija Janković
- „B. Radičević“ (Kupinovac)

2.

Veljko Vujaklija 2/4
- „J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

2.

Lela Milivojević
- „S. Sinđelić“ (Vojska)

3.

Gavrilo Marjanović 2/2
- „J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

3.

Milica Antić 2/2
- „J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

III Razred

Dečaci

Devojčice

1.

Danilo Miladinović 3/1
- „J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

1.

Jelena Pojužina 3/1
– „J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

2.

Marko Jovanović
- „B. Radičević“ (Sedlare)

2.

Đurđa Vujaklija 3/1
– „J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

3.

Lazar Ilić
– „J.J.Zmaj“ (Bobovo)

3.

Sandra Vićentijević 3/4
– „J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

IV Razred

Dečaci

Devojčice

1.

Milan Popović 4/4
- „J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

1.

Jovana Ilić 4/1
-„J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

2.

Ilija Ivanov 4/1
- „J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

2.

Milica Milojković 4/2
- „J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

3.

Lazar Milosavljević 4/2– „J.J.Zmaj“ (Svilajnac)
Darko Strainović
– „J.J.Zmaj“ (Bobovo)
Lazar Milošević

– „J.J.Zmaj“ (Grabovac)

3.

Tamara Mikić 4/1
- „J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

 Rezultati uličnih trka održanih 08.10.2010. u Svilajncu:

Viši razredi (V – VIII)

V Razred

Dečaci

Devojčice

1.

Stefan Stevanović 5/1
„J. J. Zmaj“ (Svilajnac)

1.

Miljana Tujkić 5/1
„B. Radičević“ (Sedlare)

2.

Mihajlo Nišavić 5/3
„J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

2.

Jovana Jovanović 5/2
„B. Radičević“ (Sedlare)

3.

Ivan Vukadinović 5/1„B. Radičević“ (Sedlare)
Darko Milić 5/2

„B. Radičević“ (Sedlare)

3.

Milica Đorđević 5/6
„J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

VI Razred

Dečaci

Devojčice

1.

Miloš Jevremović
„S. Sinđelić“ (Vojska)

1.

Tanja Nikodijević 6/1
„J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

2.

Novica Jovanović 6/1
„B. Radičević“ (Sedlare)

2.

Emilija Vasiljević 6/2
„J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

3.

Mališa Marković 6/1
„B. Radičević“ (Sedlare)

3.

Bojana Dobrosavljević
„V. Karađorđe“ (Kušiljevo)

VII Razred

Dečaci

Devojčice

1.

Damir Mušović 7/4
„J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

1.

Nevena Filipović 7/3
„J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

2.

Mateja Momirović 7/2
„J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

2.

Jelena Račić 7/3
„J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

3.

Stefan Ilić 7/4
„J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

3.

Anica Rakić 7/5
„J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

VIII Razred

Dečaci

Devojčice

1.

Nikola Ralević 8/1
„J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

1.

Sanja Blagojević 8/1
„B. Radičević“ (Sedlare)

2.

Jovan Đukić 6/5
„J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

2.

Danica Jovanović 8/1
„S. Sinđelić“ (Vojska)

3.

Andrijan Grujić 8/5
„J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

3.

 

 Rezultati uličnih trka održanih 08.10.2010. u Svilajncu:

Srednje škole

I Godina

Dečaci

Devojčice

1.

Miloš Glišić 1/1
Poljopr. - veterinarska škola (Svilajnac)

1.

Sanja Simić 1/2
Srednja škola „Svilajnac“

2.

Miloš Stanković 1/2
Srednja škola „Svilajnac“

2.

Kristina Radosavljević 1/2
Srednja škola „Svilajnac“

3.

Nemanja Filipović 1/2
Srednja škola „Svilajnac“

3.

Mihaela Antić 1/5
Poljopr. - veterinarska škola (Svilajnac)

II Godina

Dečaci

Devojčice

1.

Stefan Gojković 2/3
Srednja škola „Svilajnac“

1.

Maja Mijatović 2/3
Srednja škola „Svilajnac“

2.

Marinko Jovanović 2/4
Srednja škola „Svilajnac“

2.

Danijela Adamović 2/3
Srednja škola „Svilajnac“

3.

Saša Živković 2/5
Srednja škola „Svilajnac“

3.

Dragana Đorđević 2/3
Srednja škola „Svilajnac“

III i IV Godina

Dečaci

Devojčice

1.

Ivan Radisavljev ić 3/1
Poljopr. - veterinarska škola (Svilajnac)

1.

Vladanka Petrović 3/3
Srednja škola „Svilajnac“

2.

Nikola Simić 4/3
Srednja škola „Svilajnac“

2.

Jasmina Pešić 4/4
Poljopr. - veterinarska škola (Svilajnac)

3.

Nikola Janković 3/7
Poljopr. - veterinarska škola (Svilajnac)

3.

Tijana Milutinović 4/2
Srednja škola „Svilajnac“

Rekreativna trka:

Muškarci

Žene

1.

Golub Gostimirović

1.

Nataša Penčić

2.

Miljan Zlatanović

2.

Marija Bajić – Sinđelić

3.

Miloš Ilić

3.

Svetlana Ilić

 

 

Izvor: Sportski savez opštine Svilajnac, 11.10.2010.

Prijavite se ne feed komentara Komentara (0 poslato)

ukupno: | prikazano:

Pošaljite komentar

Unesite kod sa slike:

Captcha
  • Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
  • Verzija za štampu Verzija za štampu

Tagged as:

ulicne trke

Foto galerija