Loading
Учитава се...

Gradske ulične trke ponovo posle 10 godina

Objavljeno: 08/10/2010

U trkama su učestvovali učenici osnovnih i srednjih škola iz Svilajnca, kao i svi zainteresovani građani. Pokrovitelji događaja su bili SO i Sportski savez Svilajnaca. Trke je promovisao Dragan Zdravković, nekadašnji evropski šampion u dvoranskom trčanju.

 

Niži razredi (I – IV)

I Razred

Dečaci

Devojčice

1.

Nemanja Novičić
- „V. Karađorđe“ (Kušiljevo)

1.

Isidora Grujić
- „B. Radičević“ (Subotica)

2.

Dušan Ikanović 1/2
- „J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

2.

Željana Pojužina 1/4
– „J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

3.

Miljan Ilić 1/1
- „J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

3.

Đurđina Račić 1/2
– „J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

II Razred

Dečaci

Devojčice

1.

Andrija Milošević 2/2
- „J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

1.

Anastasija Janković
- „B. Radičević“ (Kupinovac)

2.

Veljko Vujaklija 2/4
- „J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

2.

Lela Milivojević
- „S. Sinđelić“ (Vojska)

3.

Gavrilo Marjanović 2/2
- „J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

3.

Milica Antić 2/2
- „J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

III Razred

Dečaci

Devojčice

1.

Danilo Miladinović 3/1
- „J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

1.

Jelena Pojužina 3/1
– „J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

2.

Marko Jovanović
- „B. Radičević“ (Sedlare)

2.

Đurđa Vujaklija 3/1
– „J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

3.

Lazar Ilić
– „J.J.Zmaj“ (Bobovo)

3.

Sandra Vićentijević 3/4
– „J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

IV Razred

Dečaci

Devojčice

1.

Milan Popović 4/4
- „J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

1.

Jovana Ilić 4/1
-„J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

2.

Ilija Ivanov 4/1
- „J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

2.

Milica Milojković 4/2
- „J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

3.

Lazar Milosavljević 4/2– „J.J.Zmaj“ (Svilajnac)
Darko Strainović
– „J.J.Zmaj“ (Bobovo)
Lazar Milošević

– „J.J.Zmaj“ (Grabovac)

3.

Tamara Mikić 4/1
- „J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

 Rezultati uličnih trka održanih 08.10.2010. u Svilajncu:

Viši razredi (V – VIII)

V Razred

Dečaci

Devojčice

1.

Stefan Stevanović 5/1
„J. J. Zmaj“ (Svilajnac)

1.

Miljana Tujkić 5/1
„B. Radičević“ (Sedlare)

2.

Mihajlo Nišavić 5/3
„J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

2.

Jovana Jovanović 5/2
„B. Radičević“ (Sedlare)

3.

Ivan Vukadinović 5/1„B. Radičević“ (Sedlare)
Darko Milić 5/2

„B. Radičević“ (Sedlare)

3.

Milica Đorđević 5/6
„J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

VI Razred

Dečaci

Devojčice

1.

Miloš Jevremović
„S. Sinđelić“ (Vojska)

1.

Tanja Nikodijević 6/1
„J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

2.

Novica Jovanović 6/1
„B. Radičević“ (Sedlare)

2.

Emilija Vasiljević 6/2
„J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

3.

Mališa Marković 6/1
„B. Radičević“ (Sedlare)

3.

Bojana Dobrosavljević
„V. Karađorđe“ (Kušiljevo)

VII Razred

Dečaci

Devojčice

1.

Damir Mušović 7/4
„J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

1.

Nevena Filipović 7/3
„J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

2.

Mateja Momirović 7/2
„J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

2.

Jelena Račić 7/3
„J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

3.

Stefan Ilić 7/4
„J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

3.

Anica Rakić 7/5
„J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

VIII Razred

Dečaci

Devojčice

1.

Nikola Ralević 8/1
„J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

1.

Sanja Blagojević 8/1
„B. Radičević“ (Sedlare)

2.

Jovan Đukić 6/5
„J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

2.

Danica Jovanović 8/1
„S. Sinđelić“ (Vojska)

3.

Andrijan Grujić 8/5
„J.J.Zmaj“ (Svilajnac)

3.

 

 Rezultati uličnih trka održanih 08.10.2010. u Svilajncu:

Srednje škole

I Godina

Dečaci

Devojčice

1.

Miloš Glišić 1/1
Poljopr. - veterinarska škola (Svilajnac)

1.

Sanja Simić 1/2
Srednja škola „Svilajnac“

2.

Miloš Stanković 1/2
Srednja škola „Svilajnac“

2.

Kristina Radosavljević 1/2
Srednja škola „Svilajnac“

3.

Nemanja Filipović 1/2
Srednja škola „Svilajnac“

3.

Mihaela Antić 1/5
Poljopr. - veterinarska škola (Svilajnac)

II Godina

Dečaci

Devojčice

1.

Stefan Gojković 2/3
Srednja škola „Svilajnac“

1.

Maja Mijatović 2/3
Srednja škola „Svilajnac“

2.

Marinko Jovanović 2/4
Srednja škola „Svilajnac“

2.

Danijela Adamović 2/3
Srednja škola „Svilajnac“

3.

Saša Živković 2/5
Srednja škola „Svilajnac“

3.

Dragana Đorđević 2/3
Srednja škola „Svilajnac“

III i IV Godina

Dečaci

Devojčice

1.

Ivan Radisavljev ić 3/1
Poljopr. - veterinarska škola (Svilajnac)

1.

Vladanka Petrović 3/3
Srednja škola „Svilajnac“

2.

Nikola Simić 4/3
Srednja škola „Svilajnac“

2.

Jasmina Pešić 4/4
Poljopr. - veterinarska škola (Svilajnac)

3.

Nikola Janković 3/7
Poljopr. - veterinarska škola (Svilajnac)

3.

Tijana Milutinović 4/2
Srednja škola „Svilajnac“

Rekreativna trka:

Muškarci

Žene

1.

Golub Gostimirović

1.

Nataša Penčić

2.

Miljan Zlatanović

2.

Marija Bajić – Sinđelić

3.

Miloš Ilić

3.

Svetlana Ilić

 

 

Izvor: Sportski savez opštine Svilajnac, 11.10.2010.